fbpx

Aviation English

To understand...

Dobrá znalost letecké angličtiny by měla být základ každého pilota, který létá za hranice naší republiky a také každého zaměstnance v letectví.

Zkouška z letecké angličtiny ICAO dovoluje pilotovi létat do zahraničí a v první řadě komunikovat na palubě letadla v anglickém jazyce. Pilotovi bude určen level, který mu určí odbornou úroveň znalostí, avšak minimální

požadovaná úroveň je level 4, nejvyšší možná úroveň je poté 6. Každý úspěšný absolvent přezkoušení z letecké angličtiny od nás obdrží certifikát, kde bude jeho příslušná úroveň zapsána a následně zapsána do licence. Přezkoušení se skládá z několika částí: z obecné angličtiny formou dialogu, z poslechu zprávy ATIS a ústního dekódování, ze čtení NOTAM, z vyslechnutí a interpretace nahrávky komunikace mezi pilotem a ATC, z přeložení textu s leteckou tematikou do ČJ, z popisu obrázku s leteckou tematikou a z komunikace během simulovaném letu. ICAO zkouška je časově omezena a je nutné si ji pravidelně obnovovat (vyjma levelu 6, který platí napořád).

Přípravné kurzy

Nabízíme různé úrovně přípravných a refresh kurzů letecké angličtiny před zkouškou nebo letem do zahraničí.

Zkouška ICAO

Objednejte se na zkoušku z letecké angličtiny ICAO. Zkoušky probíhají na letišti Praha Ruzyně.

2 890 Kč

Speciální balíček

Výhodný balíček obsahuje učebnici, online portál, refresh kurz s lektorem a samotnou zkoušku.

 4 980 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás!

Ke svým klientům přistupujeme individuálně. Napište nám nebo zavolejte jakékoli Vaše přání  ohledně výcviku.