fbpx

Timebuilding / Lety do zahraničí

Domů » Letecká Škola » Timebuilding / Lety do zahraničí

Neobyčejný nálet hodin pro piloty

Time-building s Fly Czech není pouze o pronájmu letadla a nalétáním určitého počtu hodin. Tým složený ze zkušených pilotů, řídících letového provozu a dalších leteckých profesionálů Vám bude po celou dobu získávání velitelských hodin k dispozici a připraví Vás na všechny nástrahy, které mohou pilota potkat. Po celou dobu letu s Vámi bude na palubě instruktor či safetypilot. Ať máte chuť letět na několikadenní výlet do zahraničí  nebo potrénovat okruhy po pauze, jsme tu pro Vás.

Létáme z Letiště Václava Havla Praha, Praha Letňany a dle domluvy z většiny letišť po Evropě.

TimeBuilding a kurzy letů do zahraničí s FlyCzech

Co budu potřebovat?

Mapa našich nejoblíbenějších destinací

[google_map_easy id="1"]
Letiště vhodná pro začínající piloty.Letiště vhodná pro pokročilejší piloty.

Cena:

Cena zahrnuje: PalivoMapy, Tablet s navigací ,Předletová příprava.

Náklady na přistávací poplatky a další výdaje v destinaci hradí klient. Částka bude vyúčtována dle skutečných výdajů po dokončení letu.

Mohlo by se Vám hodit

Učebnice letecké komunikace

Učebnice letecké komunikace a postupů pro všechny sportovní piloty. V knížce naleznete ucelený dvoujazyčný návod na radiokomunikaci k VFR začátkům i toulkám Evropou, zkoušce z ICAO angličtiny nebo průkazu radiotelefonisty či k doložce s nutnou IFR frazeologií.

Zkouška z letecké angličtiny ICAO

Každý pilot, který létá do zahraničí, musí úspěšně složit zkoušku znalostí letecké angličtiny dle ICAO stupnice 0 až 6 (0 - bez znalosti, 6 - odpovídá rodilému mluvčímu). Minimální požadovaná úroveň znalostí pro pilota je 4.

Aplikace VFR Communication

Aplikace VFR Communication pro interaktivní výuku letecké angličtiny a letové komunikace vám umožní osvojit si komunikaci s anglicky hovořícími řídícími v pohodlí domova, přitom můžete cvičit komunikaci jako byste právě byli účastníky skutečného provozu. Snáze tak překonáte obavy z komunikace, které vás zrazují z mezinárodního VFR létání.

Speciální balíček letecké angličtiny

Balíček letecké angličtiny je určen pro všechny piloty, pilotní žáky, kteří létají do zahraničí a nebo se teprve k prvnímu letu chystají, ale i pro osoby poskytující informace známému provozu (RADIO) a dispečery AFIS, kteří jsou v kontaktu se zahraničními piloty.

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás!

Ke svým klientům přistupujeme individuálně. Napište nám nebo zavolejte jakékoli Vaše přání  ohledně výcviku.