Letecké zážitky pro všechny příznivce létání

Letecké zážitky od Fly Czech jsou určeny pro letecké nadšence, sportovní piloty a také pro všechny, kteří chtějí zažít pocit volnosti a rozhlédnout se po krajině z ptačí perspektivy. To vše z paluby letadla, které si pod dozorem našeho zkušeného pilota můžete vyzkoušet pilotovat i pokud nejste majitelem platné pilotní licence. Během letu je možné letět v podstatě kamkoliv u nás, tak i v zahraničí, takže se klidně můžete z bezpečné výšky podívat i na svůj domov. Jsme limitování pouze palivem a rozdělením vzdušného prostoru, který obsahuje i zakázané nebo vyhrazené prostory. Na stránce níže pro Vás máme pár tipů na výlet.

Létáme z Letiště Václava Havla Praha, Praha Letňany a dle domluvy z většiny letišť po Evropě

Na zkoušku pilotem

Pro fanoušky letadel, zájemce o letecký výcvik, budoucí piloty, ale i pro Vás ostatní nabízíme možnost stát se alespoň na jeden den pilotem se vším, co k této profesi patří.

ceny od 4 750,- Kč

Toulky krajinou

Proč se na Váš dům, oblíbený hrad či zámek nepodívat z ptačí perspektivy? Naše země nabízí spoustu zajímavých míst, která stojí za to prozkoumat i jinak. Na které se zaletíme podívat?

ceny od 5 490,- Kč

Letecké výlety

Pravidelně i nepravidelně pořádáme zajímavé letecké výlety pro turisty, zájemce o létání, ale i pro piloty, kteří se chtějí zdokonalit ve svých leteckých a komunikačních schopnostech.

ceny od 6 990,- Kč

Dobrodružné lety

Říkali jste si někdy, jaké pocity můžete zažít při otočení letadla vzhůru nohama? Nabízíme Vám špičkový zážitek v nejvyšších akrobatických speciálech pod vedením zkušeného závodního akrobatického pilota.

ceny od 6 990,- Kč
Ceny jsou vždy za celé letadlo pro 3 osoby a včetně všech poplatků

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás!

Ke svým klientům přistupujeme individuálně. Napište nám nebo zavolejte jakékoli Vaše přání  ohledně výcviku.

cs_CZCzech
en_USEnglish cs_CZCzech