fbpx

Speciální balíček letecké angličtiny

Společně s časopisem Flying Revue jsme pro Vás připravili unikátní balíček pro zájemce o výcvik a zkoušku z letecké VFR angličtiny.

Pro koho je balíček určen?

Balíček letecké angličtiny je určen pro všechny piloty, pilotní žáky, kteří létají do zahraničí a nebo se teprve k prvnímu letu chystají, ale i pro osoby poskytující informace známému provozu (RADIO) a dispečery AFIS, kteří jsou v kontaktu se zahraničními piloty.

Obsah balíčku

Učebnice anglické VFR komunikace

Učebnice pro VFR lety do zahraničí. Obsahem je nejen pouhá teorie, ale i praktické návody a ukázky anglické VFR komunikace v Evropě i USA. Učebnice obsahuje mimo jiné i praktická doporučení k řešení situací i problémů, se kterými se pilot při zahraničních letech může setkat.

Aplikace VFR Communication na 6 měsíců

Aplikace VFR Communication pro interaktivní výuku letecké angličtiny a letové komunikace vám umožní osvojit si komunikaci s anglicky hovořícími řídícími v pohodlí domova, přitom můžete cvičit komunikaci jako byste právě byli účastníky skutečného provozu. Snáze tak překonáte obavy z komunikace, které vás zrazují z mezinárodního VFR létání.

3 hodinový refresh kurz s lektorem

Před vlastní zkouškou z letecké angličtiny absolvujete 3 hodinový refresh kurz s lektorem osobně v Praze / online, který Vás na přezkoušení připraví. Kurz je zaměřen na zopakování důležitých frází a slovíček obecné i letecké angličtiny s individuálním zaměřením na potřeby klienta

Zkouška z angličtiny ICAO

Zkouška z letecké angličtiny ICAO je povinná pro každého pilota, který létá do zahraničí. Úrovně Angličtiny ICAO určuje stupnice 0 až 6 (0 - bez znalosti, 6 - odpovídá rodilému mluvčímu). Minimální požadovaná úroveň znalostí pro pilota je 4. Zkoušky probíhají na letišti Praha Ruzyně.

Hodnota obsahu balíčku 5 730 Kč včetně DPH

Speciální cena 4 980 Kč včetně DPH (ušetříte 750 Kč)

Objednávka balíčku letecké angličtiny

4 980 Kč včetně DPH

Pro členy klubu Flying Revue sleva 5%

  Předání
  Osobní odběrPoštouJiné

  Člen klubu Flying Revue
  Ano

  Typ platby

  PřevodemHotově/Dobírkou

  Stisknutím tlačítka Objednat souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s VOP

  Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás!

  Ke svým klientům přistupujeme individuálně. Napište nám nebo zavolejte jakékoli Vaše přání  ohledně výcviku.