fbpx

Aktuality

Online i prezenční přezkoušení z letecké angličtiny v 12.1.2024!

Leden 2023 – oznámení o zvýšení cen pro rok 2023

Vážení klienti, vzhledem k rostoucím nákladům musíme zdražit naše služby zhruba o 15 až 20 procent oproti cenám roku 2022. Na našich stránkách www.flyczech.eu/ceník bude k nahlédnutí nový ceník platný […]

Vítáme Vás na stránkách společnosti Fly Czech

Dlouholeté zkušenosti a spolupráce s prověřenými partnery nám umožňují nabídnout široké spektrum služeb pod jednou značkou – Fly Czech, která je zárukou vysoké kvality a férového jednání. Létání je pro nás vášní, kterou s Vámi chceme sdílet ve všech jeho podobách. Zajistíme pro Vás letecký výcvik, zážitkové lety, pronájem soukromého letadla, budoucí zaměstnání. Správu letadel, včetně servisu, hangárování a vytěžování volné kapacity. Pořádáme vzdělávací kurzy pro odbornou, tak i širokou veřejnost. Firemní, či jiné tématické akce spojené s letectvím. Splníme Vám vaše tajná přání, nebojte se nám napsat, pokud v nabídce služeb nenajdete přesně to, co hledáte.

O nás

Každý pocházíme z jiného prostředí, ale spojuje nás láska k letectví. Tento zápal jsme se rozhodli předávat dál, a přispět tak k výchově další generace leteckých odborníků. Po dlouhých přípravách jsme v říjnu roku 2018 založili leteckou organizaci FlyCzech s.r.o….

Spolupracujeme

Kontaktujte nás

Napište nám nebo volejte, jsme tu pro Vás každý den. Najdete nás i na sociálních sítích!