fbpx
Domů » Zážitkové lety » Na zkoušku pilotem

Zažijte pocit mít letadlo pod svou kontrolou...

Toužíte zažít pocit mít letadlo pod svou kontrolou? Vznést se až nad oblaka? A prohlédnout si krásnou krajinu z ptačí perspektivy? Díky společnosti FlyCzech si to vše vyzkoušíte! Stanete se pilotem pod dozorem zkušeného instruktora. A kdo ví, třeba to bude první krok k započetí vaší letecké kariéry. Podle zvolené trasy usednete do kokpitu na 20 i 90 minut. Tak kam letíme?

Čeká Vás opravdový zážitek...​

Létání je navykové. Během zážitku můžete rovnou zahájit svojí leteckou kariéru.

Úvod do letectví...

Individuální hodinová teorie před letem, kde se dozvíte vše ohledně létání.

Se svým letadlem se důkladně seznámíte...

Projdeme spolu celý proces přípravy letadla k letu, a pečlivě si popíšeme všechny funkce.

Stanete se kapitánem...

Pod dohledem leteckého instruktora se stanete pilotem skutečného letadla

Celožitovní zážitek pro celou rodinu...

Své blízké či kamarády můžete svézt a nebo Vás mohou pozorovat ze země.

Pilotem sportovního letadla

Cessna C150

Stanete se pilotem sportovního letounu Cessna C150. Tento letoun je určen pro základní výcvik pilotů.

Cena od 4 900,- Kč vč. DPH

Pilotem sportovního letadla

Cessna C172

Společně s Vámi a naším instruktorem můžete bez příplatku vzít na palubu Cessny C172 další 2 osoby!

Cena od 5 400,- Kč vč. DPH

Pilotem sportovního letadla

Ultralehké letadlo

Ultralehká letadla prošla za poslední desetiletí obrovským vývojem a vyrovnají se “dospělým” letadlům. Přesvědčte se!

Cena od 4 900,- Kč vč. DPH

Pilotem vírníku

CALIDUS

Vírník je speciální létající stroj, na půl letadlo a napůl vrtulník. Nevěříte?

Cena od 4 900,- Kč vč. DPH

Pilotem motorového rogala

MZK

Létání na rogale je velmi krásné a romantické a je z něj prakticky neomezený výhled.

Cena od 3 900,- Kč vč. DPH

Pilotem sportovního letadla

Speciální nabídka

Máte nesplněný sen, řídít vyjímečný letoun? Po celé republice jich jsou desítky!

Cena na dotaz

Pilotem dopravního letadla (profesionální letecké simulátory)

Pokud chcete vyzkoušet řízení letadla, ale při tom zůstat na zemi, připravili jsme pro Vás možnosti zážitků na simulátorech dopravních letadel v Praze.

Pilotem dopravího letadla

Letecký simulátor L410

Letecký simulátor L410 Turbolet v Praze u Václavského náměstí je postaven ze skutečného českého dopravního letounu L410 a díky tomu jeho vlastnosti maximálně odpovídají realitě.

Cena  od 1 900,- Kč vč. DPH

Pilotem dopravního letadla

Zážitkový simulátor A320

Pokud jste toužili stát se dopravním pilotem, a nebo si chcete vyzkoušet jak se dopravní letadlo řídí, připravili jsme pro Vás neopakovatelný let na simulátoru Airbusu A320, který je umístěn v centru Prahy.

Cena od 1 900,- Kč vč. DPH

Speciální nabídky

Pokud hledáte opravdu jedinečný zážitek, připravili jsme pro Vás exkluzivní programy. Přílet na letiště Václava Havla jako kapitán, vyzkoušení kombinace simulátoru a skutečného letadla či volná místa na certifikovaném profesionálním simulátoru dopravního letadla s hydraulickým pohybem, který je k nerozeznání od skutečného letadla.

Pilotem sportovního letadla

Letiště Václava Havla

Vyzkoušejte, jaké pocity zažívá pilot letadla při letu na mezinárodní letiště Václava Havla. To vše pod dohledem zkušeného instruktora. Pro větší zážitek z letu si s sebou můžete vzít ještě další 2 osoby jako cestující.

Cena od 8 400,- Kč

Pilotem dopravího letadla

Profesionální simulátor B737

Pokud jste toužili stát se dopravním pilotem, a nebo si jen chcete vyzkoušet jak se dopravní letadlo ovládá, připravili jsme pro Vás neopakovatelný zážitek na pohyblivém simulátoru Boeingu 737 umístěném ve výcvikovém centru pilotů na Ruzyni.

Cena 18 550,- Kč

Pilotem letadla

Simulátor a skutečný letoun

 Vyzkoušejte si řízení českého dopravního letadla L410 na simulátoru, kde se naučíte základy létání a poté usedněte do skutečného kokpitu Cessny C172, kde si vše vyzkoušíte v reálných podmínkách.

Cena od 5 950,- Kč

Časté dotazy

Ceny všech letů FlyCzech s.r.o. jsou za celé letadlo, tedy pro tři osoby + pilot a včetně všech poplatků. Při porovnávání cen s konkurencí si vždy ověřte možné skryté poplatky a výdaje. Jelikož létáme téměř za náklady, cena se již snížit nedá.

Program Na zkoušku pilotem je vhodný pro všechny fanoušky a nadšence co létání. Rozdíl oproti klasickému letu letadlem je v tom, že se sejdeme již několik hodin před letem, probereme společně základy létání, předpisy a společně zkontrolujeme a připravíme letadlo k letu. Poté budete pod dohledem zkušeného pilota letoun sami pilotovat.

Vaše letenka Vám bude zaslána obratem po připsání platby na náš účet. Letenka Vám přijde do emailu v elektronické podobě, ale nabízíme možnosti dárkového balení zaslaného poštou.

Nemusíte! Naši zkušení piloti se  vždy maximálně přizpůsobí Vašim přáním a požadavkům s ohledem na předpisy a bezpečnost.

Letenka platí 6 měsíců od data zakoupení. Prodloužení poukazu je možné pouze na předchozí žádost před koncem platnosti.

Z důvodu vytížení letadel doporučujeme rezervaci přibližně 14 dní dopředu. Rezervace probíhá bud elektronicky, nebo přes telefon.

Létáme každý den s ohledem na meteorologické podmínky.

Bohužel, vouchery nevracíme. Nicméně můžete voucher předat další osobě – vouchery jsou přenosné.

Létáme nejmodernější verzí úspěšné Cessny C172SP. Naše letadla slouží pravidelně jak pro výcvik pilotů, tak i pro různé další lety a prochází tedy předepsanou kvalitní údržbou. Před každým letem letadlo pečlivě kontrolujeme.

Jako každý let, tak i ten náš začne předletovou přípravou. Sejdeme se dvě hodiny před Vámi naplánovaným odletem na letišti a po úvodní teorii o létání, předpisech a zodpovězení všech Vašich otázek společně projdeme trasu letu, počasí, údaje o cestujících, hmotnosti, vyvážení a technickém stavu letadla, odletové a příletové informace. Po dokončení přípravy se odebereme přes letištní terminál do letadla, kde jako kopilot, tedy druhý pilot, budete mít za úkol pomáhat kapitánovi s předletovou kontrolou letounu a usazením cestujících. Po zavření dveří letadla si ve zkratce vysvětlíme jak ovládat letadlo a po obdržení povolení z kontrolní věže nastartujeme motor. Bude následovat pojíždění ke vzletové dráze, poslední kontrola a odlet do Vaší destinace. Krátce po vzletu převezmete řízení a s ohledem na pohodlí Vašich cestující si vyzkoušíte pilotovat letadlo po naplánované trati, která povede po okolí Prahy, vše pod dozorem zkušeného kapitána. Přistání povede kapitán, vy budete pečlivě sledovat veškeré přístroje na palubní desce a hlásit změny výšky a rychlosti. Po hladkém dosednutí bude následovat hlášení cestujícím, dojezd na stojánku a vypnutí motoru. Tímto náš zážitek ještě nekončí, bude následovat lehké občerstvení, závěrečný rozbor letu a předán certifikát o úspěšném absolvování letu. Certifikát zároveň platí jako sleva 10% na další letecký zážitek. Toto je ilustrační scénář zážitku, který bude upraven dle Vašich přání a požadavků.

Nejste si jisti, co je pro Vás to pravé? Zeptejte se přímo leteckých instruktorů!