fbpx

Letecké výlety

Domů » Zážitkové lety » Letecké výlety

Za poznáním i za vzděláním

Pravidelně i nepravidelně pořádáme letecké výlety do zahraničí pro turisty, zájemce o létání, ale i pro piloty, kteří se chtějí získat více zkušeností a poznat nové destinace.

Vaše nejoblíbenější destinace jsou:

Dresden

Let do německé metropole trvá kolem jedné hodiny, vede přes malebné údolí Labe a přes oblast Českého Švýcarska. Pokud chcete výlet spojit s nákupy nebo s návštěvou památek, tak během 20 minut Vás z mezinárodního letiště, zhruba za 70,- Kč, do středu města doveze vlak.

Cena 14 900,- Kč

Vilshofen

Bavorské město se nachází přibližně hodinu letu z Prahy. Během krátkého letu je možné pozorovat šumavskou krajinu a při přiblížení se letí přímo podél Dunaje. Na letišti se nachází restaurace s výtečnými řízky, nebo je také možné zajít do města, které je vzdáleno pouze chůzí přes most.

Cena 15 500,- Kč

Salzburg

Rakouské město s mezinárodním letištěm je v těsné blízkosti Alp, přes které si uděláme krátký vyhlídkový let. Na letišti se nachází známý Hangar 7 – muzeum s unikátní sbírkou letadel a techniky Red Bull. Muzeum se nachází přímo na letišti a vstup je zdarma. Po prohlídce Hangáru 7 můžeme navštívit město Salzburg.

Cena 23 900,- Kč

Zell am See

Jen kousek od Salzburgu se nachazí město Zell am See. Let si prodloužíme nad okolní vrcholky a lyžařské středisko Kaprun. Přílet na letiště probíhá přes jezero Mooserboden. V těsném sousedství letiště se nachází Golfclub Zell am See. Dráha je nyní prodloužena o několik desítek metrů, které nám umožní bezpečný vzlet i s plným letadlem.

Cena 29 900,- Kč

Všechny uvedené ceny jsou orientační včetně DPH a za celé letadlo pro 3 osoby. Mohou se v závislosti na speciálních individuálních požadavcích měnit.

Nezaujala Vás žádná destinace?
Kontaktujte nás a let naplánujeme podle Vašich představ!

Cena se velmi liší s ohledem na letištní poplatky a cenu paliva v destinaci. Nejsme vázáni žádnými trasami a proto si můžeme cestou naplánovat různá mezipřistání. Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci a náš zkušený tým pro Vás vybere ten nejlepší zážitek na míru!

Rezervujte si výlet letadlem

    Vyberte zážitek

    Typ platby
    PřevodemDobírkouHotově

    Stisknutím tlačítka Objednat souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s VOP